فیـروزشهر
فیـروزشهر

معرفی فیروزشهر 

فیروزشهر

فیروزشهر افتخار این را دارد که معرفی کننده ی اطلاعات  گردشگری، تجاری و خدماتی کهن شهر فیروزآباد، شهر گور، اولین شهر دایره ای جهان و اولین پایتخت ساسانیان باشد. تمامی جاذبه های گردشگری تاریخی و طبیعی و همچنین اطلاعات تجاری و خدماتی شهر فیروزآباد در فیروزشهر قابل ثبت و قابل جستجوست. فقط کافیست نام گزینه ی مورد نظر خود را در قسمت جستجو وارد و سرچ نمایید. آنگاه تمامی گزینه های مربوط به کلمه مورد نظر شما با جزییات تصویر و توضیحات و لوکیشن آن در نتایج نشان داده خواهد شد.

افزون بر آن، فیروزشهر همچنین اپلیکیشن ثبت آگهی و نیازمندی های شهر فیروزآباد و میمند نیز می باشد. امروزه افراد بسیار زیادی هستند که محصول و یا خدماتی برای عرضه دارند و یا اینکه بدنبال خدمات و محصولاتی می گردند و یک فیروزشهر می تواند به راحتی این افراد را به یکدیگر برساند. دنیای جدید نیاز به تبلیغات جدید نیز دارد. فیروزشهر برای معرفی کسب و کار؛ کالا و خدمات شما فضایی را مهیا نموده که براحتی و با هزینه ای اندک بتوانید آگهی های خود را ثبت و منتشر نمایید. و نه تنها در فیروزآباد بلکه در کل کشور دیده شوید.

دست تمام عزیزانی که میتوانند ما را در هر چه بهتر معرفی کردن دیارمان یاری دهند را به گرمی میفشاریم. جهت پیشنهاد همکاری لطفا با شماره 09171127684 تماس حاصل فرمایید یا به واتساپ ما پیام دهید.

اپلیکیشن فیـروزشهر بازی توانمند تبلیغات شماست

 

نحوه ثبت آگهی در اپ فیروزشهر

بر روی «ثبت آگهی رایگان» را انتخاب کنید و آنگاه آگهی‌تان را بفرستید.

فراموش نکنید پیش از هر چیز یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است.

شما می‌توانید برای کالا یا خدمات‌تان عکسی نیز انتخاب کنید.

به این ترتیب کاربران فیروزشهر به آسانی آگهی‌ شما را خواهند دید و بر اساس محل آگهی شما را راحت‌تر خواهند یافت.

 

خرید و فروش در فیروزشهر

در اپلیکیشن فیروزشهر کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما فیروزشهر هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

دانلود اَپ فیروزشهر